Menu

Lesrooster

MAANDAG
Zaal 1 14.15 – 15.45 Almere College dans Joyce
Zaal 1 15.45 – 16.45 Moderne dans 10+ jaar Joyce
Zaal 1 16.45 – 17.45 Moderne dans 6+ jaar Naomi
Zaal 1 18.15 – 19.15 Modern 12+ Joyce
Zaal 1 19.15 – 20.15 Freestyle dance 18+ jaar Joyce
Zaal 1 20.15 – 21.15 Techniek + Moderne dans 14+ jaar Joyce
Zaal 2 14.15 – 15.45 Almere College sport Naomi
Zaal 2 16.00 – 17.30 Musical klas 7+ jaar Naomi/Nadine
Zaal 2 16.45 – 18.15 Musical klas  14+ jaar Joyce/Nadine
Zaal 2 17.45 – 19.15 Musical klas 12+ jaar Naomi/Nadine                  
Zaal 3 16.45 – 17.30 Zangles 7+ Nadine
Zaal 3 17.30 – 18.15 Zangles 14+ Nadine
Zaal 3 18.30 – 19.15 Zangles 12+ Nadine
DINSDAG
Zaal 1 19.00 – 20.00 Hiphop 12+ jaar Liz
Zaal 3 20.00 – 21.00 Yoga Jacqueline

WOENSDAG
Zaal 1 14.45 – 15.45 Streetdance 7-9 jaar Joyce
Zaal 1 15.45 – 16.45 Streetdance 8-11 jaar Joyce
Zaal 1 16.45 – 18.15 Fresh demo Joyce
Zaal 1 18.15 – 19.15 Moderne dans 12+ jaar Joyce
Zaal 1 19.15 – 20.15 Freestyle dance 18+ Jaar Joyce
Zaal 1 20.30 – 21.30 Hiphop 21+ jaar Etienne
Zaal 2 15.00 – 15.45 Dance 4 kids 3.5-5 jaar Naomi
Zaal 2 15.45 – 16.45 Streetdance 5-7 jaar Naomi
Zaal 2 16.45 – 17.45 Streetdance 6-8 jaar Naomi
Zaal 2 17.45 – 18.45 Show musical 8-12 jaar Naomi
Zaal 2 18.45 – 20.15 Blue Print Etienne
Zaal 3 9.30 – 10.30 Yoga 18+ Jacqueline
Zaal 3 10.45 – 11.45 Yoga 18+ Jacqueline
Zaal 3 14.30 – 15.30 Yoga kinderen Jacqueline
DONDERDAG
Zaal 1 14.15 – 15.45 Almere College dans Joyce
Zaal 1 15.45 – 17.15 Happy Kids crew Naomi
Zaal 1 17.15 – 18.45 Dynamite demo team Naomi
Zaal 1 18.45 – 20.15 FayzOne demoteam Olivier
Zaal 1 20.15 – 21.15 Selectie contemporary jazz Naomi
       
Zaal 2 14.15 – 15.45 Almere College dans Naomi
Zaal 2 15.45 – 16.45 Street & Showdance 8-12 jaar Joyce
       
Zaal 3 20.00 – 21.00 Yoga 18+ Jacqueline
VRIJDAG
Zaal 1 17.00 – 18:00 Hiphop boys & girls 8-12 jaar Liz
Zaal 1 18.00 – 19.00 Wedstrijd team Fearles Liz
Zaal 1 19.00 – 20.00 Modern 12+ jaar Lieke
       
Zaal 2 19.00 – 20.00 Hiphop regulier 10+ (boys en girls) Etienne
ZATERDAG
Zaal 1 10.00 – 11.00 Hiphop boys & girls 6-9 jaar Romy
       
Zaal 2 09.15 – 10.00 Ouder & kind dans 1.5-3 jaar (workshop) Anita

Lesrooster

voor

zaterdag
Er zijn vandaag geen lessen

Klik hier voor alle dagen